Miesięczne archiwum: Październik 2012

Taekwondo w „Mam Talent”

Występ naszych kolegów ze Śremu (Klub Rapid Śrem) w programie „Mam Talent”. Efektowny i zabawny pokaz promujący naszą dyscyplinę. Niestety chłopcy nie są wokalistami, ani nie mieli wzruszających opowieści, gdyż taka charakterystyka daje przepustkę w takich programach.

Cały AZS Poznań gratuluje występu !!!

Medale na MMM strefy „A”

W rozgrywających się w dniu 27.X.2o12 (Sobota) Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików strefy „A” nasz klub reprezentowało 17 zawodników.
Młodzi „akademicy” spisali się bardzo dobrze, a ich znakomita postawa pozwoliła nam zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej i znacznie przyczyniła się do pierwszego miejsca w punktacji województw!

I tak kolejno punktowali:

Złote Medale

Joanna Oćwieja (brąz w poomse i dwuboju)
Wiktoria Stelmaszyk
Kamila Cibicka
Jakub Tracz
Piotr Zarański (brąz w dwuboju)
Adrian Wojtkowiak
Mikołaj Wójck

Srebrne Medale

Weronika Burzyńska
Weronika Walkowiak
Walkowiak Patryk
Krzysztof Jagodziński

 Brązowe Medale

Viviana Łuczkowska
Aleksander Rochowiak
Jakub Dąbrowski

Miejsce Czwarte

Marceli Malinowski

Miejsce Piąte

Mateusz Krawczyński
Marcel Łęszczak

 Serdecznie gratulujemy Zawodnikom za godne reprezentowanie barw klubu,a także Rodzicom za wsparcie i pomoc w trakcie zawodów!

Brąz Karola w Serbii !

W ubiegły weekend Reprezentacja Polski Juniorów wzięła udział w rozgrywających się w Belgradzie międzynarodowych otwartych mistrzostwach Serbii – „Galeb Beograd Trophy 2012”.
W składzie reprezentacji znaleźli się nasi zawodnicy:

Marta Grabowska, Dąbrówka Graczyk, Magdalena Rochowiak, Karol Robak, Mikołaj Szaferski, Kamil Wałęsa oraz Kamil Kwiatkowski.

Mimo tylko jednego medalu dla „akademików” i tak występ na zawodach można zaliczyć do udanych, jeżeli zdarzały się przegrane walki to w dobrym stylu, przy wyrównanej punktacji i zazwyczaj z późniejszymi zwycięzcami kategorii.

Są to pierwsze zawody w nowym sezonie klasy „A” więc wystarczy liczyć na więcej medali na kolejnych w Chorwacji, Francji, Szwecji.

 Serdeczne gratulacje dla Karola Robaka oraz całej drużyny za świetną postawę i godne reprezentowanie klubu !

Trening dla Młodzików

Informujemy, iż wszyscy zawodnicy (roczniki 2000 i 2001) startujący w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (27.X.2o12) obowiązkowo muszą stawić się na dodatkowym specjalnym treningu w Sobotę 20.X.2o12 o godz. 9:00 na sali sportowej AZS na ul. Reymonta 35 w Poznaniu !
Planowane zakończenie treningu o godz. 11:00, zawodnicy posiadający swoje ochraniacze proszeni są o ich zabranie, dodatkowo każdy z uczestników musi posiadać kartę sportowca – aktualne badania – , która wymagana jest na zawodach.

Informujemy także, że nieobecność na treningu będzie podstawą do wykreślenia z reprezentacji klubu na w/w zawody !

Z poważaniem

Trenerzy

Wyniki Sokol Cup 2012

26 medali przywiozła nasza reprezentacja z międzynarodowych zawodów Sokol Cup 2012 – Hradec Kralowe w Czechach. Wspaniała postawa naszych podopiecznych w konkurencji walk dała nam pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Zawody zgromadziły blisko 300 zawodników z Czech, Niemiec, Słowacji i Polski. Zawodnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych od rocznika 2006 do 1998.

Wyniki indywidualne:

Złote medale:

Filip Kopaczewski
Kamila Cibicka
Maksymilian Beśka
Jan Wielopolski
Adrian Wojtkowiak
Mikołaj Wójcik
Bartosz Strugliński
Alan Nowak
Jakub Tracz
Jan Gąsiorowski
Michał Jóskowiak
Patryk Walkowiak
Michalina Maksymowicz-Maciata

Srebrne medale:

Zuzanna Oćwieja
Joanna Oćwieja
Szymon Lupa
Maja Marek
Olek Rochowiak

Brązowe medale:

Piotrek Zarański
Maciej Oćwieja
Wiktoria Stelmaszyk
Ada Bieda
Krzysztof Jagodziński
Kuba Dąbrowski
Wojciech Jóskowiak
Wiktor Sylwanowicz

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy świetnego występu i postawy w czasie zawodów, jednocześnie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w pomoc przy organizacji wyjazdu i pomoc na samych zawodach !

Galeria zdjęć z turnieju

Wesołek Cup – Jarocin 2012

W ubiegłą Niedzielę [07.10.2012] nasza młoda ekipa AZS’u uczestniczyła w kolejnej edycji „Ligi Taekwondo” – Wesołek Cup w Jarocinie.

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze wygrywając klasyfikację generalną w konkurencji walk!
Część z naszych podopiecznych wystartowało także w konkurencjach sprawnościowych, a ich udany występ pozwolił uplasować się na pozycji III w „generalce”, co było miłym zaskoczeniem.

Bardzo cieszy występ naszych debiutantów w walkach, a już w Sobotę kolejny start dla tej grupy wiekowej w zawodach Sokol Cup w Czechach.

Serdecznie gratulacje dla całej ekipy !!!

Komunikat końcowy zawodów Wesołek Cup w Jarocinie !

Wyjazd Sokol Cup 2012

Planowany wyjazd na turniej Sokol Cup w Hradec Kralove w Czechach odbędzie się w Piątek o godz. 15.00 z parkingu na ul. Wyspiańskiego.
Zawodnicy jadący indywidualnie z rodzicami proszeni są o punktualne stawienie się  w Sobotę o godz. 7.30 na sali zawodów  adres:

Eliscino nabrezi 777
500 02 Hradec Králove

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer telefonu +48 502873033 do Trenera Łukasza Schefflera !

 

Komunikat Sokol Cup 2012

Kategorie