Miesięczne archiwum: Grudzień 2012

Nagroda Marszałka WLKP

Bartosz Kołecki – brązowy medalista Mistrzostw Europy Seniorów z Manchesteru – wyróżniony został nagrodą marszałka przyznawaną za wybitne osiągnięcia sportowe w urzędzie marszałkowskim. 

Wyróżnieni sportowcy z marszałkiem. Fot. Piotr Kurek

 Marszałek finansowymi nagrodami, poza Bartoszem, wyróżnił także: Karolinę Kucharczyk (złota medalistka paraolimpijska w skoku w dal z Kadeta Rawicz), Martę Walczykiewicz (kajakową wicemistrzynię Europy z KTW Kalisz)), Katarzynę Pawłowską (pierwszą polską mistrzynię świata w kolarstwie torowym z Jedynki Limaro Kórnik), Natalię  Madaj (wioślarską wicemistrzynię Europy z Posnanii), Szymona Ziółkowskiego (brązowego medalistę ME w rzucie młotem z AZS OŚ Poznań) i Julię Michalską (brązową medalistkę IO z Trytonu Poznań).

Serdeczne gratulacje Bartkowi składa cały klub AZS Poznań

O Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Roku w Poznaniu i 19 okolicznych gminach czytaj tutaj.

źródło: http://naszglospoznanski.pl

Plebiscyt – zawodnicy AZS!

Witajcie, Głos Poznański zorganizował plebiscyt na sportowca roku 2012. Wśród kandydatów znaleźli się nasi dwaj zawodnicy – Dąbrówka Graczyk i Bartosz Kołecki!!

Wystarczy wysłać SMS na podany numer i oddamy tak głos na naszych wspaniałych zawodników!

SMS O TREŚCI NGP.14 NA NUMER 71051 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

SMS O TREŚCI NGP.20 NA NUMER 71051 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Strona plebiscytu

Głosujmy razem!!

Czwartek na lodowisku

Uprzejmie informujemy, iż w Czwartek nie ma treningu na Reymonta, zamiast tego zapraszamy wszystkich zawodników AZS’u na wspólne wyjście na lodowisko – na Chwiałkę!

Wszyscy zawodnicy dojeżdżają we własnym zakresie na godz. 19.00, koszt biletu zawodników pokrywa klub

(łyżwy na własny koszt – 5 zł – wg. cennika)

Tercja do godz. 19:45 – i na tym kończymy nasze wyjście!

Zapraszamy także Rodziców lub rodzeństwo naszych zawodników.

Adres lodowiska 

Cennik (dla Rodziców bądź osób towarzyszących)

 Podgląd lodowiska na żywo:

Michaś II w generalce

Jeden z naszych najmłodszych zawodników Michał Jóskowiak zajął II miejsce w łącznej klasyfikacji zawodników do lat 10!
Warto zaznaczyć, że Michaś w czterech edycjach zdobył 8 medali złotych, 2 srebrne i 2 brązowe!

Bardzo dobrze wypadł, także jego brat – Wojtek który sklasyfikowany został na miejscu 10  (1 złoto, 3 srebra i 4 brązy)

Jest to świetny wynika braci Jóskowiaków, gdyż w tej kategorii wiekowej punktowało 176 zawodników!

Nasz klub w łącznej klasyfikacji konkurencji walk uplasował się na I miejscu co jest wspaniałym wynikiem i bardzo dobrze rokuje na przyszłość. W konkurencjach sprawnościowych byliśmy także bardzo wysoko – IV miejsce!

Bardzo Cieszymy się z sukcesu Michała i Wojtka oraz postawy i wyników naszych walecznych zawodników!

Jakub i Marcel w WKM

Jakub Tracz i Marceli Malinowski powołani zostali na konsultacje treningowe Wielkopolskiej Kadry Młodzików, które odbyły się w dniach 31.11 – 02.12.2012 w Bornym Sulinowie.

             

Serdecznie gratulujemy powołania i mamy nadzieję, że praca na treningach zaowocuje w przyszłości!

Konsultacja KWJ

Witam!

Wielkopolski Związek Taekwondo uprzejmie informuje, że w terminie
7-8.12.2012 r. (piątek-sobota) w Poznaniu odbędzie się dodatkowa
konsultacja szkoleniowa Kadry Wojewódzkiej Juniorów.

Lista powołanych zawodników:
Patrycja Adamkiewicz    MUKS Białe Tygrysy Jarocin
Rafał Duda              AZS OŚ Poznań
Kamil Wałęsa            AZS OŚ Poznań
Mateusz Glinkowski      AZS OŚ Poznań
Marta Grabowska         KS Rapid Śrem
Dąbrówka Graczyk        UKS TKD Kórnik
Michał Józwiak          UKS Szakal Jeżyce
Eryka Kempiak           UKS Szakal Jeżyce
Jan Gąsiorowski         AZS OŚ Poznań
Sara Korcz              UKS TKD Środa Wlkp
Marcin Kozieł           UKS TKD Kórnik
Kamil Kwiatkowski       AZS OŚ Poznań
Magda Leporowska        UKS TKD Środa Wlkp
Agnieszka Kaczmarek     K.O.Zak Team Leszno
Michalina Maksymowicz   AZS OŚ Poznań
Maja Marek              AZS OŚ Poznań
Krystian Matuszewski    Sfinks Rydzyna
Magdalena Czech         Tiger Team Września
Marcin Ratajczak        AZS OŚ Poznań
Mateusz Nowak           UKS TKD Kórnik
Zuzanna Oćwieja         AZS OŚ Poznań
Hanna Okoniewska        UKS Feniks Śrem
Jakub Posadzy           UKS TKD Kórnik
Karol Robak             AZS OŚ Poznań
Magdalena Rochowiak     AZS OŚ Poznań
Agata Ryll              UKS TKD Środa Wlkp
Mikołaj Szaferski       AZS OŚ Poznań
Anna Zbawiona           MUKS Białe Tygrysy Jarocin

Na konsultację zawodnicy dojeżdżają we własnym zakresie (na koszt klubów bądź uczestników).
Pobyt (zakwaterowanie i wyżywienie) pokrywane jest ze środków WSS.

Rozpoczęcie zajęć treningowych w dniu 7.12.2012 (piątek) o godz.
13.00 w hali sportowej przy ul. Reymonta 35. Zawodnicy, którzy muszą w
tym czasie pozostać w szkole, mogą rozpocząć konsultację od treningu
wieczornego o godz. 18.30.

Obecność zawodników obowiązkowa.

Ponadto wszyscy zawodnicy zobowiązani są do posiadania w czasie
konsultacji aktualnej książeczki zdrowia oraz ważnej licencji.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa zawodników do 5 grudnia b.r.
(środa).


Pozdrowienia,
Robert Sadurski
/wztkd/

Kategorie