Miesięczne archiwum: Marzec 2013

Wtorkowy trening!

UWAGA!!

We Wtorek 02.04.2013 trening normalnie dla grupy młodszej i starszej. Wszyscy zawodnicy startujący w turnieju w Belgii mają obowiązek uczestnictwa w treningu!

Ze sportowym pozdrowieniem 

Trenerzy

Jarek i Michał na MME!

Pragniemy poinformować wszystkich naszych sympatyków, iż w składzie na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy znaleźli się nasi podopieczni:
Jarek Mecmajer kat -58 kg  oraz  Michał Józwiak kat +87 kg

Zawody odbędą się w dniach 18-24.04.2013 w Mołdawii, jesteśmy bardzo dumni z tego powodu i liczymy na udany występ chłopaków, godne reprezentowanie klubu oraz barw narodowych co dla każdego sportowca jest najwspanialszym wyróżnieniem!

Oficjalny komunikat PZTO

Konsultacja KWJ 27-29.03

Witam!

Wielkopolski Związek Taekwondo uprzejmie informuje, że w terminie
27-29.03.2013 r. w Poznaniu odbędzie się konsultacja szkoleniowa Kadry
Wojewódzkiej Juniorów.

Lista powołanych zawodników:
Patrycja Adamkiewicz                    MUKS Białe Tygrysy Jarocin
Eryka Kempiak                           UKS Szakal Jeżyce
Kamil Kwiatkowski                       AZS OŚ Poznań
Mateusz Nowak                           UKS TKD Kórnik
Hanna Okoniewska                        UKS Feniks Śrem
Jakub Posadzy                           UKS TKD Kórnik
Filip Dziuba                            Rapid Śrem
Karol Robak                             AZS OŚ Poznań
Magdalena Rochowiak                     AZS OŚ Poznań
Mikołaj Szaferski                       AZS OŚ Poznań
Sara Korcz                              UKS TKD Środa Wlkp
Maja Marek                              AZS OŚ Poznań
Anna Zbawiona                           MUKS Białe Tygrysy Jarocin
Zuzanna Oćwieja                         AZS OŚ Poznań
Michalina Maksymowicz-Maciata           AZS OŚ Poznań
Krystian Matuszewski                    Sfinks Rydzyna
Kamil Wałęsa                            AZS OŚ Poznań
Agnieszka Kaczmarek                     K.O.Zak Team Leszno
Marcin Pilarczyk                        AZS OŚ Poznań
Zuzanna Malusiak                        Rapid Śrem
Sebastian Brugger                       UKS Jedynka Jarocin
Hubert Skrzydlewski                     Rapid Śrem
Karol Grabowski                         UKS TKD Pleszew
Zuzanna Kaczmarek                       MUKS Białe Tygrysy Jarocin

Na konsultację zawodnicy dojeżdżają we własnym zakresie (na koszt klubów bądź uczestników).
Pobyt (zakwaterowanie i wyżywienie) pokrywane jest ze środków WSS.

Rozpoczęcie zajęć treningowych w dniu 27.03.2013 (środa) o godz.
18.30 w hali sportowej przy ul. Reymonta 35.

Obecność zawodników obowiązkowa.

Ponadto wszyscy zawodnicy zobowiązani są do posiadania w czasie
konsultacji aktualnej książeczki zdrowia oraz ważnej licencji.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa zawodników do 25 marca b.r.
(poniedziałek).

Komunikat Wesołek Cup

Zgłoszenia u trenerów AZS!

Komunikat organizatora

 

 

 

MIEJSCE ZAWODÓW: OAZA Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu
ul. Ignacego Krasickiego 1, 62-035 Kórnik

LIGA TAEKWONDO XIII WESO£EK 2013 01

I KOLEJKA LIGI TAEKWONDO
XIII WESO£EK 2013 w Kórniku
o Puchar Burmistrza Kórnika

 

PROGRAM TURNIEJU W KÓRNIKU:
8:30 – 9:30 Rejestracja zawodników
10:00 Rozpoczęcie turnieju sprawnościowego
14:30 Dekoracja konkurencji sprawnościowej
15:30 Rozpoczęcie turnieju kyorugi

 

PROGRAM LIGI TAEKWONDO w 2013r.:
I kolejka 16.03.2012 – Kórnik
II kolejka 8.06.2012 – Pleszew
III kolejka 12.10.2012 – Jarocin
IV kolejka Finał 8.12.2012 – Śrem

 

 

Złoto „Murzyna” w Niemczech

W zakończonym w ubiegły weekend turnieju klasy „A” – German Open 2013 w Hamburgu, nasz klub reprezentowało ośmiu zawodników:
Marta Grabowska, Magdalena Rochowiak, Kamil Wałęsa, Karol Robak, Mikołaj Szaferski, Kamil Kwiatkowski, Jarek Mecmajer oraz Bartosz Kołecki.

Turniej w Niemczech uchodzi za najmocniejszy turniej w Europie, dlatego też każda wygrana walka jest bardzo dużym osiągnięciem, gdyż w tym roku – jak i w latach poprzednich – do Hamurga zjechali  zawodnicy z całego świata!

Postawa naszych zawodników zasługuje na dużą pochwałę, a ich start Trenerzy zaliczają do udanych. 

Przy tym wszystkim niezmiernie cieszy złoty medal naszego juniora – Mikołaja Szaferskiego, który po pięciu wygranych pojedynkach okazał się najlepszy w kategorii junior – 68 kg.

Blisko medalu był także Bartosz Kołecki, który po trzech walkach uległ nieznacznie zawodnikowi z Serbii – ostatecznie zajmując miejsce 5-8,
Jarek Mecmajer – złoty medalista ze Szwecji – i tym razem zaprezentował bardzo udany występ. Po pierwszej wygranej walce z Niemcem, Jarek stoczył walkę z Portugalczykiem (obecnym srebrnym medalistą Mistrzostw Świata!).
Walka do ostatnich sekund była remisowa, lecz bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego 12 sekund przed końcem, przyczyniła się do porażki naszego akademika.

Reszta naszych juniorów także spisała się bardzo dobrze i mimo braku ukoronowania ich wysiłku medalami, nie mają sobie nic do zarzucenia.

Zawody tej rangi uświadamiają nas wszystkich do tego, iż nasza praca idzie w dobrym kierunku, a nasi zawodnicy mimo niejednokrotnie problemów logistyczno/finansowych muszą startować jak najczęściej! 

Na zdjęciu Patrycja Adamkiewicz oraz Mikołaj Szaferski

Badania Kadry WLKP!

Godzina rozpoczęcia MTSF dla taekwondo to 12:00 w dniu 17.03.2013.

Test odbędzie się na hali AZS przy ul. Pułaskiego 30 w Poznaniu.

Proszę o wcześniejsze przybycie celem przebrania się i rozgrzewki!

 

Witam!

Wielkopolski Związek Taekwondo informuje, że niżej wymienieni
zawodnicy zostali powołani do udziału w badaniach diagnostycznych,
organizowanych przez AWF w Poznaniu w dniu 17.03.2013:

KWJ:
Patrycja Adamkiewicz    MUKS Białe Tygrysy Jarocin
Filip Dziuba            KS Rapid Śrem
Dąbrówka Graczyk        AZS OŚ Poznań
Eryka Kempiak           UKS Szakal Jeżyce
Kamil Kwiatkowski       AZS OŚ Poznań
Mateusz Nowak           UKS TKD Kórnik
Hanna Okoniewska        UKS Feniks Śrem
Jakub Posadzy           UKS TKD Kórnik
Karol Robak             AZS OŚ Poznań
Magdalena Rochowiak     AZS OŚ Poznań
Mikołaj Szaferski       AZS OŚ Poznań
Sara Korcz              UKS TKD Środa Wlkp.
Maja Marek              AZS OŚ Poznań
Anna Zbawiona           MUKS Białe Tygrysy Jarocin
Zuzanna Oćwieja         AZS OŚ Poznań
Michalina Maksymowicz-Maciata   AZS OŚ Poznań
Krystian Matuszewski    Sfinks Rydzyna
Kamil Wałęsa            AZS OŚ Poznań
Agnieszka Kaczmarek     K.O.Zak Team Leszno
Marcin Pilarczyk        AZS OŚ Poznań
Zuzanna Malusiak        Rapid Śrem
Mikołaj Wójcik          AZS OŚ Poznań
Marta Ratajczak         MUKS Białe Tygrysy Jarocin
Kamila Cibicka          AZS OŚ Poznań
Zuzanna Kaczmarek       MUKS Białe Tygrysy Jarocin
Piotr Zarański          AZS OŚ Poznań
Wiktoria Stelmaszyk     AZS OŚ Poznań
Sebastian Brugger       UKS Jedynka Jarocin
Jan Gąsiorowski         AZS OŚ Poznań
Hubert Skrzydlewski     Rapid Śrem
Mateusz Stachowiak      AZS OŚ Poznań
Marta Grabowska         KS Rapid Śrem
Krzysztof Echaust       UKS Szakal Jeżyce
Karol Grabowski         UKS TKD Pleszew
Paulina Antoniak        Sfinks Rydzyna
Weronika Tyrcha         UKS Szakal Jeżyce

KWM:
Jakub Tracz             AZS OŚ Poznań
Łukasz Nowak            UKS TKD Kórnik
Filip Kubacki           UKS Atlas Tarnowo Podgórne
Adrian Wojtkowiak       AZS OŚ Poznań
Krzysztof Jagodziński   AZS OŚ Poznań
Jakub Dąbrowski         AZS OŚ Poznań
Bartosz Stephan         UKS TKD Pleszew
Jakub Sołtysik          K.O.Zak Team Leszno
Nicola Kaczmarek        UKS TKD Pleszew
Aleksandra Giernacka    Rapid Śrem
Joanna Oćwieja          AZS OŚ Poznań
Kornelia Schwartz       UKS Dragon Długie Stare
Weronika Walkowiak      AZS OŚ Poznań
Alicja Końszczyńska     MUKS Białe Tygrysy Jarocin
Weronika Burzyńska      AZS OŚ Poznań

Dokładny terminarz badań zostanie przesłany po otrzymaniu informacji z WSS.

Dojazd zawodników na koszt własny, bądź klubów. Zawodnicy KWJ mają
zapewniony przez WSS posiłek. Młodzicy niestety nie.

Uczestnictwo w badaniach diagnostycznych jest podstawowym obowiązkiem
zawodnika Kadry Wojewódzkiej. Osoby, które nie wezmą w nich udziału
muszą liczyć się z możliwością skreślenia z listy Kadry.

Najbliższe zaplanowane akcje Kadry Województwa to:
– konsultacja szkoleniowa KWJ, Poznań, 27-29.03.2013
– Bydgoszcz Cup, Bydgoszcz, 19-20.04.2013
– konsultacja szkoleniowa KWJ, Olsztyn, 26-28.04.2013

Trening dla Kadetów

Uwaga, wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach Balegian Open 2013 proszeni są obecność na dodatkowym treningu w Sobotę 09.03.2013 o godz. 10:00.

Trening na systemie elektronicznym Daedo – wszyscy którzy posiadają ochraniacze Daedo proszeni są o zabranie ich na trening!!

Złoto Bartka w Nidzicy!

Nasz jeden z najmłodszych zawodników – Bartosz Strugliński wywalczył złoty medal w rozgrywającym się dzisiaj w Nidzicy Pucharze Polski Poomsae w Taekwondo Olimpijskim!

Serdeczne gratulacje dla Bartka oraz jego Rodziców od całego klubu AZS Poznań !

Nadchodzące wydarzenia
Gru
14
pt
całodniowy Konsultacja treningowa KW
Konsultacja treningowa KW
Gru 14 – Gru 16 całodniowy
Konsultacja treningowa KW
Konsultacja treningowa  Piątek 18:30 Sobota młodzik/kadet 09:00 – 10:30; 12:00 – 13:30 junior/senior 10:30 – 11:00, 13:30 – 15:00 Niedziela 09:00 – 11:00    
Gru
16
nie
całodniowy XV Turniej Gwiazdkowy
XV Turniej Gwiazdkowy
Gru 16 całodniowy
XV Turniej Gwiazdkowy Taekwondo 16 grudnia 2018 r. Hala sportowa AZS Poznań Ul. Reymonta 35 Termin zgłoszeń: 10 grudnia 2018 r Komunikat zawodów poniżej jeden z naszych poprzednich turniejów
Sty
12
sob
całodniowy Obóz zimowy Karpacz 2019
Obóz zimowy Karpacz 2019
Sty 12 – Sty 20 całodniowy
Obóz zimowy Karpacz 2019 @ Karpacz | Województwo dolnośląskie | Polska
  Oferta obozu zimowego Karpacz 2019 >>> Karta kwalifikacyjna <<<
Kategorie