Miesięczne archiwum: Grudzień 2015

Charytatywny – karnawałowy – bal AZS

 AZS Teakwondo Poznań zaprasza wszystkich Rodziców oraz sympatyków naszego klubu na niepowtarzalną i z pewnością niezapomnianą zabawę karnawałową.

Impreza odbędzie się 06 lutego 2016 roku, o godzinie 20.00 w restauracji „Karczma Chata Wiejska” w Skórzewie , ul . Bratnia 10!!!

 Gwarancją rezerwacji będzie wpłata 50 zł. Całkowity koszt imprezy 250 zł /pary.

Osoba kontaktowa:
Pani Magdalena Beśka, tel. 696049332 – mabeska@wp.pl
Pani 
Monika Nowak, tel. 501375176

Osób, które brały udział w zeszłym roku nie trzeba namawiać, a tym którzy z nami się nie bawili gwarantujemy udaną imprezę w świetnym towarzystwie!

W programie:

zabawa z profesjonalnym DJ’em

loteria karnawałowa

wspaniałe jedzenie

niezapomniana zabawa w najlepszym towarzystwie

Dobrze się bawiąc wspieracie Państwo naszą sekcję, gdyż z każdej opłaty część środków przeznaczana jest na dopłaty dla naszych zawodników do obozów, zawodów i akcji szkoleniowych!

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

7

Spotkanie naszych przedstawicieli z Prezydentem RP

Nasi przedstawiciele klubowi na oficjalnym świątecznym śniadaniu z Prezydentem RP Panem Andrzejem Dudą.

Klub AZS Taekwondo Poznań po raz kolejny doceniony i wyróżniony za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2015!

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom naszej sekcji!

Udany świąteczny turniej dzieci!

 

W dniu 19 grudnia w hali sportowej AZS Poznań rozegrane zostały zawody z cyklu „Gwiazdkowego turnieju taekwondo”. Ponad 130 zawodników rywalizowało w świątecznej atmosferze w konkurencjach sprawnościowych oraz poomse.

Sława naszego wydarzenia dotarła nawet do Świętego Mikołaja, który postanowił nas odwiedzić i rozdać wszystkim uczestnikom małe upominki.

Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym oraz Rodzicom, którzy w sobotę musieli wstać tak wcześnie!

klip z turnieju po kliknięciu na zdjęcie

Egzamin w Skórzewie!

W dniu 16 grudnia w podsekcji Skórzewo klubu AZS Taekwondo Poznań najmłodsi adepci taekwondo olimpijskiego przystąpili do ezgaminu na stopnie uczniowskie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dobrego przygotowania i zaangażowania w rozwijanie swoich umiejętności w tej pięknej dyscyplinie olimpijskiej!

Zdjęcia z egzaminu autorstwa Pana Tomasza Kamińskiego po kliknięciu na obrazek!

Medale dla naszych seniorów na MP!

XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim Warszawa 5-6 grudnia 2015
Ostatni start w tym roku dla naszych seniorów okazał się znakomitym podsumowaniem udanego sezonu.

Na ośmiu zawodników w Warszawie, wywalczyliśmy osiem medali! Mimo, iż zawsze mogłoby być lepiej jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych, którzy po raz kolejny udowodnili swoją wspaniałą postawą, że są wspaniałymi sportowcami, a praca jaką wykonują przynosi efekty!

Mistrzami Polski zostali:

Jagoda Ulfig
Jarosław Mecmajer
Karol Robak

V-ce Mistrzami:

Albert Millert
Bartosz Kołecki

Brązowe medale dla:

Hanny Okoniewskiej
Marty Grabowskiej
Mikołaja Szaferskiego

Niestety na niedyspozycje zdrowotne w zawodach wziąć udziału nie mogły nasze akademiczki Magdalena Leporowska oraz Katarzyna Lis.

Otwarcie Mistrzostw, poza powitaniem dostojnych gości, a wśród nich Jego Ekscelencji Ambasadora Algierii, Pana Cherif Khali oraz członków Zarządu PZTO, licznie zgromadzonych uczestników, sympatyków i publiczności, było okazją do podsumowania osiągnięć w roku 2015 oraz wręczenia stosownych nagród i wyróżnień dla najelpszych zawodników, a wsród nich nasi:

Jagoda Ulfig, Albert Millert, Karol Robak, Damian Kubiak oraz trenerów Waldemara Łakomego i Łukasza Schefflera.

zdjęcia z turnieju na naszym facebookowym profilu – po kliknięciu na zdjęcie!

Serdeczne gratulacje dla WAS!!

Grad medali w Olsztynie!!!

12 medali na Pucharze Polski w Olsztynie! W sobotę 12.12.15 w stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego na hali sportowej Urania rozegrane były zawody z cyklu Pochar Polski w Taekwondo Olimpijskim dla kadetów i juniorów.

Nasz klub reprezentowało 17 zawodników, medale zdobyli:

Magdalena Słoma miejsce 3
Mikołaj Wójcik miejsce 3
Adrian Wojtkowiak miejsce 2
Bogna Nowak miejsce 3
Piotr Zarański miejsce 1
Jan Gąsiorowski miejsce 2
Jakub Sadurski miejsce 1
Liliana Stroińska miejsce 2
Marcelina Koszel miejsce 2
Wiktor Sylwanowicz miejsce 1
Maciej Smoczyk miejsce 3
Emilia Kaspruk miejsce 3

Drużynowo wywalczyliśmy 3 miejsce w klasyfikacji kadet/junior!

Mimo, iż nasi młodzieżowcy nie brali udziału w turnieju w niedzielę, Jan Gąsiorowski po wywalczeniu medalu w sobotę został na młodzieżowym pucharze, gdzie bez problemu zdobył złoty medal w kategorii -54 kg!

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Kategorie