Akademia Talentów – Dalkii

atdlogo

W imieniu organizatorów programu Akademia Talentów Dalkii, chcielibyśmy poinformować o starcie rekrutacji do piątej, jubileuszowej edycji programu edukacyjnego dla młodych sportowców.

Akademia Talentów Dalkii to innowacyjny program edukacyjny w polskim sporcie, adresowany do utalentowanej sportowo młodzieży w wieku 15-18 lat, którego głównym przesłaniem jest przybliżenie młodym sportowcom świata biznesu i mediów.

Kryteria zgłoszeń:

– sportowcy w wieku 15-18 lat reprezentujący dyscypliny indywidualne
– reprezentujący klub z Poznania
– uzyskujący dobre rezultaty sportowe i chcący poszerzyć swoje horyzonty edukacyjne

Program ma na celu edukacje w zakresie szeroko rozumianego marketingu sportowego, umiejętności współpracy z biznesem przy projektach sponsoringowych, podstaw public relations i zasad kontaktowania się z mediami w ramach kształtowania wizerunku sportowca. Program nie tylko dofinansowuje młodych sportowców ale przede wszystkim przygotowuje ich do radzenia sobie w dorosłym życiu, zarówno trakcie kariery jak i po jej zakończeniu.

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy przesłać swoje CV na adres:

akademia-talentów.dalkia@havas-se.com

termin rekrutacji upływa 30 września

Nadchodzące wydarzenia
Lut
15
sob
19:00 Karnawałowy Bal AZS Taekwondo @ Karczma - Chata Wiejska
Karnawałowy Bal AZS Taekwondo @ Karczma - Chata Wiejska
Lut 15@19:00
Karnawałowy Bal AZS Taekwondo @ Karczma -  Chata Wiejska
Ogólne informacje dotyczące balu. 15 luty 2020 godz. 19:00 , Karczma – Chata Wiejska ul. Bratnia 10 SKÓRZEWO. Tak jak w zeszłym roku, zakładamy imprezę na ok. 130 osób / 65 par. Cena wejściówki: 330,00[...]
Kategorie