Akademia Talentów – Dalkii

atdlogo

W imieniu organizatorów programu Akademia Talentów Dalkii, chcielibyśmy poinformować o starcie rekrutacji do piątej, jubileuszowej edycji programu edukacyjnego dla młodych sportowców.

Akademia Talentów Dalkii to innowacyjny program edukacyjny w polskim sporcie, adresowany do utalentowanej sportowo młodzieży w wieku 15-18 lat, którego głównym przesłaniem jest przybliżenie młodym sportowcom świata biznesu i mediów.

Kryteria zgłoszeń:

– sportowcy w wieku 15-18 lat reprezentujący dyscypliny indywidualne
– reprezentujący klub z Poznania
– uzyskujący dobre rezultaty sportowe i chcący poszerzyć swoje horyzonty edukacyjne

Program ma na celu edukacje w zakresie szeroko rozumianego marketingu sportowego, umiejętności współpracy z biznesem przy projektach sponsoringowych, podstaw public relations i zasad kontaktowania się z mediami w ramach kształtowania wizerunku sportowca. Program nie tylko dofinansowuje młodych sportowców ale przede wszystkim przygotowuje ich do radzenia sobie w dorosłym życiu, zarówno trakcie kariery jak i po jej zakończeniu.

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy przesłać swoje CV na adres:

akademia-talentów.dalkia@havas-se.com

termin rekrutacji upływa 30 września

Nadchodzące wydarzenia
Sie
13
czw
całodniowy Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.... @ Słoneczna 5
Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.... @ Słoneczna 5
Sie 13 – Sie 23 całodniowy
Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.08.2020 @ Słoneczna 5
OBÓZ LETNI – POGORZELICA, 13-23.08.2020 Sekcja taekwondo AZS OŚ Poznań organizuje zgrupowanie letnie w Pogorzelicy zgodnie z planem. Wszystkich zgłoszonych wcześniej zawodników prosimy o ponowne potwierdzenie uczestnictwa w zgrupowaniu do dnia 10 czerwca. Zgłoszenia przyjmuje[...]
Kategorie