Juniorzy trenują przed ME!

Po Mistrzostwach Świata Seniorów w Meksyku i zbliżających się Mistrzostwach Europy Kadetów w Rumunii w kolejności czekają Juniorzy, którzy w dniach 25-28.09.2013 wystartują w Portugalii. Aby być w formie najlepszej z możliwych trenują już od połowy lipca pod okiem  Trenera Reprezentacji Polski Juniorów – Waldemara Łakomego.

Obecnie przebywają na zgrupowaniu w Olsztynie, gdzie wdrażane są elementy techniczno-taktyczne, zaraz po nim nasi klubowicze trenować będą ostro w Pogorzelicy, po czym wystartują w międzynarodowym turnieju Warsaw Cup. Ostatnim etapem przygotowań będzie zgrupowanie przedstartowe w Poznaniu.

Zdjęcia dostępne na profilu facebook Trenera Lukasza Schefflera , a o dalszych przygotowaniach informować będziemy na bieżąco na naszej stronie!

Zdjęcia

Nadchodzące wydarzenia
Sie
13
pon
całodniowy Obóz letni Pogorzelica 2018
Obóz letni Pogorzelica 2018
Sie 13 – Sie 23 całodniowy
Obóz letni Pogorzelica 2018 @ Pogorzelica | Województwo zachodniopomorskie | Polska
Zawodnicy sekcji taekwondo Sekcja taekwondo klubu sportowego AZS OŚ Poznań zawiadamia, że organizuje letni obóz szkoleniowy, który odbędzie się w Pogorzelicy (miejscowość nadmorska) w terminie: 13.08 – 23.08.2018 r. Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w Ośrodku[...]
Kategorie