Juniorzy trenują przed ME!

Po Mistrzostwach Świata Seniorów w Meksyku i zbliżających się Mistrzostwach Europy Kadetów w Rumunii w kolejności czekają Juniorzy, którzy w dniach 25-28.09.2013 wystartują w Portugalii. Aby być w formie najlepszej z możliwych trenują już od połowy lipca pod okiem  Trenera Reprezentacji Polski Juniorów – Waldemara Łakomego.

Obecnie przebywają na zgrupowaniu w Olsztynie, gdzie wdrażane są elementy techniczno-taktyczne, zaraz po nim nasi klubowicze trenować będą ostro w Pogorzelicy, po czym wystartują w międzynarodowym turnieju Warsaw Cup. Ostatnim etapem przygotowań będzie zgrupowanie przedstartowe w Poznaniu.

Zdjęcia dostępne na profilu facebook Trenera Lukasza Schefflera , a o dalszych przygotowaniach informować będziemy na bieżąco na naszej stronie!

Zdjęcia

Nadchodzące wydarzenia
Sie
13
czw
całodniowy Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.... @ Słoneczna 5
Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.... @ Słoneczna 5
Sie 13 – Sie 23 całodniowy
Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.08.2020 @ Słoneczna 5
OBÓZ LETNI – POGORZELICA, 13-23.08.2020 Sekcja taekwondo AZS OŚ Poznań organizuje zgrupowanie letnie w Pogorzelicy zgodnie z planem. Wszystkich zgłoszonych wcześniej zawodników prosimy o ponowne potwierdzenie uczestnictwa w zgrupowaniu do dnia 10 czerwca. Zgłoszenia przyjmuje[...]
Kategorie