Olek i Szymon na ME!

Chcielibyśmy poinformować, iż oficjalne powołanie na zgrupowania przygotowawcze oraz imprezę główną – Mistrzostwa Europy Kadetów 2013 – otrzymali Szymon Lupa oraz Aleksander Rochowiak.

Kryterium postawione przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego to wygranie dwóch turniejów w Polsce – międzynarodowego Bydgoszcz Cup oraz Mistrzostw Polski.

Mamy nadzieję, że będzie to bardzo duża mobilizacja dla osób powołanych, a dla reszty kadetów bodziec do jeszcze większej pracy. Dla roczników 2000 i 2001 w przyszłym roku rozegrane zostaną pierwsze oficjalne Mistrzostwa Świata Kadetów w Baku w Azerbejdżanie, więc nadal jest o co walczyć!

Zawody odbędą się w dniach 19-26.08.2013 w Bukareszcie w Rumuni. Szymon i Olek obecnie trenują na drugim już zgrupowaniu przygotowawczym przed startem w Kozłowie na Mazurach pod okiem Trenera Reprezentacji Kadetów – Jacka Jankowsiego.

Już teraz trzymamy kciuki i mamy nadzieję, iż uda się powtórzyć sukces z przed dwóch lat gdzie Reprezentacja Polski Kadetów wywalczyła w sumie 4 medale (2 złote, srebro i brąz) – w tym 3 dla zawodników AZS – Millert, Robak, Kwiatkowski!

Nadchodzące wydarzenia
Lut
15
sob
19:00 Karnawałowy Bal AZS Taekwondo @ Karczma - Chata Wiejska
Karnawałowy Bal AZS Taekwondo @ Karczma - Chata Wiejska
Lut 15@19:00
Karnawałowy Bal AZS Taekwondo @ Karczma -  Chata Wiejska
Ogólne informacje dotyczące balu. 15 luty 2020 godz. 19:00 , Karczma – Chata Wiejska ul. Bratnia 10 SKÓRZEWO. Tak jak w zeszłym roku, zakładamy imprezę na ok. 130 osób / 65 par. Cena wejściówki: 330,00[...]
Kategorie