Poznański Turniej Gwiazdkowy

!4 grudnia po raz dziesiąty w Zespole Szkół nr 7 obył się Poznański Turniej Gwiazdkowy. Wzięło w nim udział blisko setka dzieci trenujących w sekcjach naszego klubu.

Martial_Arts_Santa kopia

Dzieci wystartowały w konkurencjach sprawnościowych: dollyo-chagi  momtong na czas, twio ap-chagi oraz poomse indywidualne i drużynowe. Choć miejsca na podium są ograniczone występ wszystkich zawodników możemy uznać za udany. Dzieci wykazały się dużą sprawnością i zaangażowaniem.

Dodatkową atrakcją turnieju było przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy „0” ZS nr 7, pokaz  zawodników sekcji działającej w ZS nr 7 oraz pierwszy występ nowo-powstałej GRUPY POKAZOWEJ AZS POZNAŃ. Jak co roku nie zapomniał o zawodnikach specjalny gość – Św. Mikołaj/Gwiazdor – który rozdał dzieciom paczki pełne słodkości.

DSC02178 

Dziękujemy Zawodnikom, Rodzicom oraz Sędziom za zaangażowanie.

Podziękowania przekazujemy również firmie MultiTłumaczenia.pl za zakup medali i smyczy dla dzieci.

Zdjęcia już niedługo w galerii na naszym klubowym profilu Facebook!

Nadchodzące wydarzenia
Sie
13
pon
całodniowy Obóz letni Pogorzelica 2018
Obóz letni Pogorzelica 2018
Sie 13 – Sie 23 całodniowy
Obóz letni Pogorzelica 2018 @ Pogorzelica | Województwo zachodniopomorskie | Polska
Zawodnicy sekcji taekwondo Sekcja taekwondo klubu sportowego AZS OŚ Poznań zawiadamia, że organizuje letni obóz szkoleniowy, który odbędzie się w Pogorzelicy (miejscowość nadmorska) w terminie: 13.08 – 23.08.2018 r. Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w Ośrodku[...]
Kategorie