Złoto Jarka w Szwecji!

Trelleborg Open 2013

W dniach 9-10.02.2013 w Trelleborgu (Szwecja) odbył się międzynarodowy turniej klasy A „Trelleborg Open”. Na zawodach nasz klub reprezentowało 4 zawodników w kategorii seniorów.
Warto zaznaczyć iż Bartosz Kołecki startował na zawodach w biało-czerwonych barwach jako członek oficjalnej Reprezentacji Narodowej wydelegowanej przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego.

Start naszej ekipy możemy uznać za udany Jessika i Rafał mimo iż przegrali swoje pierwsze pojedynki zaprezentowali się naprawdę z dobrej strony, a to jest najważniejsze.

Bartosz Kołecki po dwóch wygranych pojedynkach musiał uznać wyższość reprezentanta Serbii (uczestnika IO – zwycięzce europejskich kwalifikacji olimpijskich), jednak walka stała na wyrównanym, wysokim poziomie.

Bardzo miłą niespodziankę sprawił Jarek Mecmajer, który po 4 wygranych pojedynkach wywalczył złoty medal w kategorii wagowej -58 kg. Jarek wszystkie swoje pojedynki stoczył z bardzo dobrymi zawodnikami i miejmy nadzieje że to dopiero początek jego przygody z seniorskimi matami całego świata!

Serdeczne gratulacje dla całej ekipy!!!

Nadchodzące wydarzenia
Sie
13
pon
całodniowy Obóz letni Pogorzelica 2018
Obóz letni Pogorzelica 2018
Sie 13 – Sie 23 całodniowy
Obóz letni Pogorzelica 2018 @ Pogorzelica | Województwo zachodniopomorskie | Polska
Zawodnicy sekcji taekwondo Sekcja taekwondo klubu sportowego AZS OŚ Poznań zawiadamia, że organizuje letni obóz szkoleniowy, który odbędzie się w Pogorzelicy (miejscowość nadmorska) w terminie: 13.08 – 23.08.2018 r. Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w Ośrodku[...]
Kategorie