Złoto Jarka w Szwecji!

Trelleborg Open 2013

W dniach 9-10.02.2013 w Trelleborgu (Szwecja) odbył się międzynarodowy turniej klasy A „Trelleborg Open”. Na zawodach nasz klub reprezentowało 4 zawodników w kategorii seniorów.
Warto zaznaczyć iż Bartosz Kołecki startował na zawodach w biało-czerwonych barwach jako członek oficjalnej Reprezentacji Narodowej wydelegowanej przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego.

Start naszej ekipy możemy uznać za udany Jessika i Rafał mimo iż przegrali swoje pierwsze pojedynki zaprezentowali się naprawdę z dobrej strony, a to jest najważniejsze.

Bartosz Kołecki po dwóch wygranych pojedynkach musiał uznać wyższość reprezentanta Serbii (uczestnika IO – zwycięzce europejskich kwalifikacji olimpijskich), jednak walka stała na wyrównanym, wysokim poziomie.

Bardzo miłą niespodziankę sprawił Jarek Mecmajer, który po 4 wygranych pojedynkach wywalczył złoty medal w kategorii wagowej -58 kg. Jarek wszystkie swoje pojedynki stoczył z bardzo dobrymi zawodnikami i miejmy nadzieje że to dopiero początek jego przygody z seniorskimi matami całego świata!

Serdeczne gratulacje dla całej ekipy!!!

Nadchodzące wydarzenia
Sie
13
czw
całodniowy Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.... @ Słoneczna 5
Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.... @ Słoneczna 5
Sie 13 – Sie 23 całodniowy
Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.08.2020 @ Słoneczna 5
OBÓZ LETNI – POGORZELICA, 13-23.08.2020 Sekcja taekwondo AZS OŚ Poznań organizuje zgrupowanie letnie w Pogorzelicy zgodnie z planem. Wszystkich zgłoszonych wcześniej zawodników prosimy o ponowne potwierdzenie uczestnictwa w zgrupowaniu do dnia 10 czerwca. Zgłoszenia przyjmuje[...]
Kategorie